“ Один із важливих елементів пенсійної реформи в Україні – детінізація економіки ”, – заявив заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк. Він відзначив, що за минулий рік-півтора чимало волинських підприємств відмовилося від “зарплат в конвертах”, за словами посадовця це вже позначилося на надходженнях  до  пенсійного фонду.

Щодо нововведень у пенсійному законодавстві, які вже прийняті Верховною Радою у першому читанні, то Олександр Курилюк переконаний, що вони необхідні, бо держава не має надійного фінансового ресурсу, щоб і надалі перекривати дефіцит пенсійного фонду. Щороку кількість пенсіонерів зростає, і вже 2013-го року один працівник утримуватиме одного пенсіонера. Посадовець вважає, що й громадськість розуміє потребу цих реформ.  Зокрема, Олександр Курилюк каже, що така неоднозначна норма, як збільшення пенсійного віку, не усіма сприймається негативно.

Також Олександр Курилюк переконаний, що однозначно позитивно суспільство оцінює впровадження механізму накопичення пенсій.

За даними управління статистики, на перше січня цього року на Волині проживало 151-на тисяча триста жінок і 63 тисячі чотириста чоловіків пенсійного віку.