9362e6a00bf6523351d9c31b17b6416b_b9 квітня у залі  обласної дитячо–юнацької спортшколи відбудеться 2 Міжнародний турнір із міні–футболу серед команд журналістів України, Литви і Білорусі.  Змагання  присвячені пам’яті колишнього голови облдержадміністрації, дипломата, депутата обласної ради  Бориса Клімчука. Організатори і уповноважені від команд  визначилися із регламентом і  провели жеребкування.

Ідея спортивних зустрічей між командами працівників засобів масової інформації  народилася 19 років тому саме у Луцьку, коли і було започатковано турніри з міні-футболу на рівні західного регіону України. Кілька років поспіль на запрошення Спортивної Асоціації працівників засобів масової інформації на Волині змагалися команди зі Львова, Києва, Рівного, Тернополя. Згодом були налагоджені контакти із  командами ЗМІ і спілками журналістів сусідніх країн і турнір набув статусу Міжнародного. Таким чином  у Луцьку побували працівники мас-медіа Білорусі, Росії, Польщі, Литви, Латвії, Вірменії. Минулого року вирішено присвятити наступні спортивні зустрічі пам’яті Бориса Клімчука і зробити їх відкритими для представників установ та організацій краю.

У цьогорічному турнірі, шо відбудеться у неділю, 9 квітня об 11 годині, візьмуть участь збірні працівників ЗМІ з Вільнюса, Мінська, Луцька, а  також команди волонтерів БФ “Волинь – 2014” та міської ради.

Під час турніру збиратимуться кошти на потреби військовослужбовців–журналістів, які зараз воюють на cході країни.