zzzУже більше року на Волині реалізовують проект Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Інвестиції спрямовують на лікування і профілактику хвороб системи кровообігу. Адже смертність від цих недуг становить 68% і займає перше місце серед усіх захворювань. Загальна вартість проекту – 33 мільйони доларів. Із них коштів Світового банку – 30 мільйонів доларів, решта – внесок Волинської області. Громадська рада з обговорення підсумків першого року реалізації субпроекту в облдержадміністрації відбулась під головуванням начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігоря Ващенюка.

На першому етапі впровадження Субпроекту реконструюють приміщення під амбулаторії у понад 30 населених пунктах тринадцяти районів Волині. Первинна ланка медичної допомоги повинна бути максимально доступною для населення та мати якісну апаратуру, адже перші ознаки серцево-судинних захворювань діагностують саме тут. Відтак, за виділені кошти планують реконструкцію та капітальний ремонт 138  та створення  86 нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Ознайомитись із повним звітом щодо проведених заходів та здійснених закупівель в рамках проекту можна на сторінці групи управління субпроектом у мережі Фейсбук.