Вартість проїзду у маршрутках Володимира-Волинського може зрости до 4 гривень. Приватні перевізники просять міську раду переглянути нинішній тариф у 3 гривні, який діяв рік. Мотивують це тим, що підвищилися витрати на пально-мастильні матеріали, зросли ціни на запчастини, ремонт та обслуговування транспортних засобів.

По три гривні ми зараз терпимо збитки, якщо буде по 4 гривні, то ми, може, протримаємося на плаву лише деякий час. Автобуси в нас як на газу, так і на дизелі. Подорожчав газ метан і дизель. Ціна на запчастини росте постійно, тому що автобуси –іноземного виробництва. І ми мусимо купувати, а курс міняється постійно,  – розповів перевізник Ігор Павловський .

Люди ж обурюються і просять міських очільників не допустити цього:

– Пенсії не добавили, як це піднімати? Нехай починають із пенсії. 

 Хай піднімають стипендію, тоді будуть піднімати проїзд. Ми й так ходимо пішки.

– Обслуговування в нас різне, є водії, що чемно ставляться до пасажирів, є, що не дуже. В мене друг сирота, то одні по посвідченню приймають, а інші – ні. Мені це не подобається.

– У Володимирі-Волинському маршрут – 10 кілометрів, а ціна майже така, як у великих містах. Треба, щоб ціна залежала і від довжини маршруту. А не так, що всі піднімають ціни  – і ми піднімаємо. Так же не можна.

При діючих тарифах неможливо далі надавати якісні послуги, – каже перевізник Ігор Павловський. І додає: побоюється втратити водіїв, які можуть поїхати на заробітки за кордон.

У Володимир-Волинській міській раді пропозиції перевізників розглянули і підготували відповідний проект рішення, каже начальник управління Оксана Субицька.

У відповідності до Закону “Про засади державної регуляторної політики”, цей проект рішення виконавчого комітету проходитиме публічне обговорення.  Тобто, поки рішення виконавчого комітету про підвищення тарифу не прийнято, – повідомила Оксана Субицька.

Громадське обговорення відбудеться 16 березня. Також свої рекомендації щодо підняття тарифу у Володимир-Волинському громадському транспорті мають надати і представники обласного відділення Антимонопольного комітету України.