imagesЗа клопотанням слідчих СБУ на Волині взяли під варту двох пропагандистів «руського міра», повідомляє прес-служба управління. Один із них – безробітний, раніше засуджений 33-річний мешканець Нововолинська. Він створив аккаунт у соціальній мережі, де активно висловлювався на підтримку так званих ДНР і ЛНР, підкріплюючи свої думки нецензурними висловами.

Інший зловмисник – 20-річний електромонтер із Луцька. Наприкінці минулого року він спеціально створив в одній із соціальних мереж російського походження два аккаунти з різними іменами для розміщення графічних файлів та фото на підтримку терористів.

За виявленими фактами відкрито два кримінальних провадження. Обом зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 1 та ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 161 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України та порушення рівноправності громадян залежно від їх національної належності).

За клопотанням слідчих СБУ до обох підозрюваних застосовано запобіжний захід – тримання під вартою. Триває досудове розслідування.