П’ятеро волинських військовослужбовців, які були поранені під Волновахою на Донеччині, учора повернулися на Волинь. Вони лікуються і проходять психологічну реабілітацію в Луцькому військовому госпіталі. Сьогодні  з пораненими  зустрівся голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт.
Військовослужбовці розповіли про страшні події 22 травня під Волновахою, а також про допомогу їм від місцевого населення.

«Люди ставилися до нас по-різному. Однак, після бою, саме місцеві мешканці, не чекаючи на карети швидкої допомоги, відвозили поранених в лікарні на власних автомобілях», – каже В.Сіренко.

Голова облдержадміністрації   побажав хлопцям швидкого одужання  та зазначив, що госпіталь забезпечений усім необхідним для їх лікування та реабілітації.

«Зараз хлопцям потрібна наша моральна підтримка. Під Волновахою їх застали підступно та неочікувано. Коли вони зорієнтувались в ситуації, то змогли дати відсіч бойовикам. Тоді ситуація на полі бою змінилась. Сьогодні їм важко згадувати та коментувати події бою, але жодного настрою невпевненості у них немає», – наголосив Григорій Пустовіт.

Лікарі стверджують, що двох бійців зможуть виписати з госпіталю вже за два тижні, а решта – лікуватимуться довше.