У Луцькому Палаці культури відбулося урочисте закриття 26-ої Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури і нагородження переможців. На Всеукраїнську олімпіаду з української мови та літератури  до Луцька завітало більше ста учасників з усіх областей держави. Майже половину конкурсантів  відзначено на цьому творчому змаганні. Серед переможців – школярки із Запоріжжя.     Хороший результат показали і наші земляки. За словами начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Олександра Хомича, волиняни (двоє школярів з Луцька, Любомльського району та Нововолинська) здобули 4 нагороди.

З кожним роком завдання для учасників стають важчими, адже зростає рівень знань юних філологів. Цього разу  відбувся ще й конкурс юних поетів  під назвою “Непогасний світильник рідного слова”.

В урочистому закритті фінального етапу Всеукраїнської олімпіади  шанувальників рідного слова взяв участь голова обласної ради  Володимир Войтович,  за фахом вчитель української мови і літератури.

Переможців 26-ої Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури нагородили дипломами і подарунками. А також призери матимуть додаткові бали з цього предмета під час  вступу до вищого навчального закладу. До слова, наступного року  творчий турнір відбудеться у Запоріжжі.