звитяга На Волині завершилася 4-денна Всеукраїнська спортивно-патріотична гра “Звитяга-2016”, яка відбувалася у Цуманській пущі.

Участь у грі взяли понад 300 юнаків та дівчат із 11 областей України та делегація із міста Авдіївка Донецької області.
Протягом декількох днів учасники вчилися воювати і виживати у партизанській місцевості, де вели боротьбу воїни УПА. «Звитяжці» ходили у розвідку, щоб знайти ворожу сотню, були стійковими, щоб вчасно попередити про напад суперника, не спали вночі, охороняючи прапор, вміло атакували і вправно перемагали у боях, а також виживали у природних умовах.
Змагалися між собою дві сотні – «Шабля» та «Чорна січ». Учасники мали нарукавні пов’язки кольору своєї сотні, які символізували життя. Також кожна команда мали власні прапори із символами команд: козак із шаблями на червоному тлі та чорний орел на білому тлі. Родзинкою гри була «третя сила» – десятка досвідчених звитяжців, які влаштовували «диверсії» для обох сотень.
Здоров’ям учасників опікувалися волонтери-медики із Тернопільського молодіжного осередку Всеукраїнської ради реанімації. Не зважаючи на дощ і безсонні ночі, за 4 дні сотні провели 4 сповнених адреналіну «боїв». Перемогла на тереновій грі «Звитяга-2016» сотня «Шабля», здобувши прапор суперника та вирвавши в останню годину гри власний прапор у “диверсантів”.
Кращі таборовики отримали прапори своїх сотень та подарунки від нардепа Ігоря Гузя.