Випускниками Люблинецької школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування цього року є 35 учнів. З них — 26 сиріт, для яких школа-інтернат стала по-справжньому  рідним домом. Уже не перший рік вихованцями цього  навчального закладу опікується колектив Ягодинської митниці. Тому випускники школи-інтернату з цікавістю відгукнулися на запрошення шефів відвідати міжнародний пункт пропуску “Ягодин” і  побачити, якою  складною і відповідальною є робота митників.

Спеціально для шефів вихованці школи-інтернату підготували годинний концерт. У кожен свій виступ юні артисти вкладали душу, а відтак – заслужили на овації залу. Святкову атмосферу зустрічі довершила мідь духового оркестру.

Оскільки зустріч з шефами вперше відбувалась на території митниці, учням запропонували  ознайомитись і з повсякденною роботою митників. У міжнародному пункті пропуску “Ягодин” випускникам розповіли про особливості митного оформлення вантажів та митні правила для громадян, які перетинають кордон. Цікаво було дізнатися і про те, що на службі ягодинські митники  покладаються не лише на власний досвід та інтуїцію, а й на сучасні технічні засоби контролю. А знайомство з роботою кінологічної служби митниці викликало у дітей справжнє захоплення.