DSC_5213Посібник, створений у рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Молодь прикордоння: разом за безпеку», презентували луцьким школярам. В основі видання – кращі напрацювання педагогів, експертів проекту, волонтерів, фахівців пожежно-рятувальної служби у сфері цивільного захисту.

Врятуватися людині під час стихійного лиха простіше, коли вона навчена цьому з дитинства. Запобігти нещастю, знати правила дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації – цьому навчають у Луцький гімназій № 21 імені Михайла Кравчука. У доступній формі дітлахам розповідають про небезпеку, яка може виникнути у лісі, на водоймі, удома і в школі, серед натовпу, у спеку або мороз.

Програма транскордонного співробітництва триває 2 роки. Вже видано три посібники та проведено практичні заняття з учнями. Після початку війни на Сході України програму відкоригували.

«Ми розповідаємо, як уберегти себе терористичних актив, правила поведінки під час таких надзвичайних ситуацій, які в мирний час не існують. А що не знають – ми навчимо», – розповіла педагог-організатор Тетяна Куса.

Старшокласники запросили дітлахів на тематичну сценку з життя козаків.

Яскраве видання, з малюнками, віршами та вкладкою-розмальовкою подарували учням третіх класів.