Сьогодні у південнокорейському місті Пхьончхань урочисто відкриються ХХІІІ Зимові Олімпійські ігри. 34 українські спортсмени боротимуться за медалі у восьми видах спорту. Наш кореспондент поспілкувався із дебютанткою ХVІІ Зимових Олімпійських ігор Оленою Петровою, яка нині перебуває у Луцьку. 

Уродженка міста Шаркан, що в Удмуртії, Олена Петрова, переїхала в Україну 1990-го. Через чотири роки вона дебютувала на сімнадцятих зимових Олімпійських іграх у норвезькому Ліллехамері. Ще через чотири роки – на Олімпійських іграх у японському Нагано посіла друге місце в індивідуальній гонці і принесла нашій країні срібну нагороду. Після повернення в Україну вона приїхала до Луцька, щоб скласти іспити у виші.

Срібну нагороду в Нагано Олена Петрова виграла 9 лютого 1998 року. Рівно через двадцять років Олена Петрова, голова Сумського НОК України стежитиме за відкриттям Ігор у південнокорейському Пчьхонхані. Спортсменка каже, що добре знає силу нинішніх українських біатлоністок.

У день відкриття 23-х зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані в Луцьку відбудуться урочистості із підняття прапорів НОК України біля навчальних закладів, де здобували освіту учасники, щоправда, літніх олімпіад.