Уже 12 років з настанням погожих весняних днів в державі стартує акція “Спорт для всіх – спільна турбота”. Цього року на Волині заплановано відремонтувати 1400 спортивних майданчиків і впорядкувати 163 місця масового відпочинку населення. На це з бюджету виділено майже 502 тисячі гривень і ще 100 тисяч позабюджетних коштів.

Не впізнати набережну водосховища у місті залізничників. За бюджетні кошти тут вимощено доріжку, встановлено освітлення, облаштовують спортивні майданчики. Набагато комфортніше стало тренуватися і спортсменам, які займаються веслуванням на байдарках і каное.

Заслужений тренер України Федір Семенюк мріє про те, що міська рада допоможе з опаленням приміщення веслувального центру та роздягалень:

Приміщення школи не має газопостачання, і ми опалюємо від електрики. Ліміти маленькі,  300-400 кіловат узимку – це дуже мало. Стіни покриваються грибком…

Загалом, у місті є 11 прибудинкових спортивних майданчиків. Вже виділені кошти на їх ремонт.

Поблизу колись потужного заводу “Ковельсільмаш” ще у радянські часи побудували фізкультурно-оздоровчий комплекс. Після того, як підприємство скоротило обсяги виробництва, позайматися фізкультурою і спортом сюди приходило щороку менше людей. Споруда з кожним роком занепадала. Рятувати споруду взялися ентузіасти – батько і син Роман і Микола Лис. І результат не забарився. Тепер ковельчани їдуть сюди позайматися навіть обідньої пори.

Поряд розташоване футбольне поле. Міська влада з розумінням поставилась до прохання ентузіастів і виділила землю для будівництва ще двох футбольних полів і рекреаційної зони. У планах директора Ковельського міського Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” – організація дитячого футбольного фестивалю.

Цього тижня працівники обласного Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” побували також у Горохівському, Камінь-Каширському та Володимир-Волинському районах.

Детальніше про акцію “Спорт для всіх — спільна турбота” дивіться у неділю у “Волинському тижні” о 14.00 та о 22.00.