Мистецький проект “Волинський SongMix”, інформаційним партнером якого стала Волинська філія Суспільного, зібрав повну залу глядачів Палацу культури Луцька. У концерті взяли участь фольклорні колективи області, оркестр народних інструментів “Волинянка”, відомий фольклорний колектив “Чачка” та гурти “Нота Нео”, “Давня казка”, “Резус блюз”, “ГуляНка”, які представили своє бачення та інтерпретації народних пісень у сучасному оранжуванні.
Організатори сподіваються, що подібні проекти сприятимуть популяризації українського фольклору серед молоді.
Учасники, організатори та гості “Волинського SongMix” завітали до ранкових теле- і радіостудій Волинського суспільного мовника.

Для тих, хто не зміг побувати на мистецькому дійстві велась онлайн трансляція на Facebook – сторінках UA: Волинь та UA: Українське радіо – Луцьк. Майже 2000 глядачів та слухачів UA:Волинь переглянули концерт у соціальних мережах та 55 разів поширили відео серед своїх друзів та підписників.
«Волинь і Луцьк багаті на мистецькі, громадські і соціально значущі події. UA: ВОЛИНЬ, як регіональний суспільний мовник, прагне врахувати найрізноманітніші інтереси і активності громади і максимально висвітлювати цікаві і важливі події, заходи на всіх платформах», – зазначив продюсер Волинської філії Костянтин Лоцман.
Подробиці у сюжеті на нашій сторінці у Facebook.

Мистецький проект «Волинський SongMix» відбувся у Луцьку вже вдруге 3 жовтня з нагоди міжнародного дня музики. На ньому міксували відомі фолк-гурти та сучасні волинські естрадні виконавці.