011До одного з головних свят — Нового  року — залишається зовсім мало часу. Дехто ще шукає подарунки, чимало волинян натрудили ноги, аби святковий стіл тішив різноманітними смаколиками. Тому на ринках, у супермаркетах і на головних вулицях Луцька в останні дні року людно. За новорічно-різдвяним крамом до обласного центру їдуть із різних куточків області. Клопочуться краяни і тим — як прикрасити один із основних атрибутів свята — новорічну ялинку. Ми розкажемо про тенденції оздоби-2017.

 

2017 – рік Вогняного Півня, тому всі прикраси в будинку повинні  бути  красивими і яскравими. І файне оздоблення новорічної ялинки — завдання №1. Нині в Україні використовують декілька стилів декору лісової красуні. Приміром, торговельні центри, готелі, ресторани вже давно перейшли на європейський варіант прикрас. Зазвичай, кульки, гірлянди, бантики чи фігурки — гармоніюють між собою, витримані в одному стилі й підібрані в одному або двох кольорах. Вдома ялинки найчастіше  класичного варіанту. Адже Новий рік — це ще одна можливість повернутись у дитинство, коли ялина була вбрана дощиком, зірочками, намистом і фігурками всіх мастей.

Окрім класики ялинкового декору,  все більшої популярності набирає етностиль. У тренді — майстер-класи з виготовлення ялинкових іграшок. Це і бублики на мотузочках, і солом’яні сердечка, і дерев’яні олені. А ще — фарбовані шишки і запашне домашнє печиво.

Але який би стиль для оформлення новорічної красуні ви б не обрали — потрібно подбати про те, що буде під ялинкою. Приготувати цікаві й потрібні подарунки для рідних — дуже приємно. Особливо в свято.