vchytelka-marchuk-224-op-mpg_snapshot_01-09_2016-10-28_15-44-56У Горохівській школі № 1 імені Івана Франка відбувся творчий вечір на честь заслуженого вчителя України Людмили Лук’янівни Мудрак. Вона 44 роки торує стежку до рідної школи. Почесне звання їй присвоїли нещодавно, загалом же педагог отримала чимало відзнак, зокрема, в царині мови та літератури.

На творчому вечорі пролунало багато хороших слів про досвідченого педагога. Вона ж вдячна за визнання і високу оцінку її праці. Людмила Мудрак зізнається: найбільше любить книги та квіти.  Скромна і віддана своїй роботі, вона вважає, що успіх – це невпинна праця і любов до вихованців. Педагог експериментує, постійно в пошуках нових ефективних форм роботи з дітьми та їх батьками.

– Робочий день починається о сьомій, закінчується о другій годині ночі. І так все життя, скільки пам’ятаю себе, – каже Людмила Лук’янівна.

Особливу увагу вчителька приділяє проблемним дітям. Вірить у кожного, допомагає, шукає індивідуальний підхід. Зокрема, і до учнів, які, на перший погляд, не дуже обдаровані.

– Після уроків залишаю, та дошка наслухається багато… Успіх мій – у любові до предмету свого, в любові до дітей. Найперше – любити дітей, і колючих, і неслухняних.

Серед випускників заслуженого вчителя України — цілий клас педагогів-філологів. 18 її вихованців були учасниками всеукраїнських олімпіад і конкурсів. Людмила Лук’янівна — керівник музею історії школи, а її педагогічний досвід вивчають і досліджують. Своїм успіхом вона завдячує батькам, сім’ї та колегам. Продовжує активно працювати і втілювати нові педагогічні ідеї в життя.