«Мистецтво проти війни» – під таким гаслом у Ківерцях об’єдналися небайдужі, аби допомогти впоратись із хворобою учаснику АТО Володимиру Бабію. Хлопець служив у розвідувальній групі легендарного 3-го батальйону «Звіробій». Півтора року провів у секторі В: пройшов Піски, Попасну, Водяне та Донецький аеропорт. Після повернення з фронту у 21-річного хлопця виявили онкологію.

Володимир почувається доволі оптимістично, не воліє говорити про хворобу та дякує всім небайдужим.

У мене, просто немає слів – це дуже велика для мене допомога, від волонтерів, від просто людей… Від мене багато де відмовлялися, багато куди я звертався і всюди –відмови, – каже хлопець.

Аби підтримати бійця, організували виставку-продаж «Мистецтво проти війни». Свої роботи представили як знані художники, так і початківці. Серед авторів — АТОвці й сам Володимир. Каже, не може бездіяти, адже непросто проводити час, лежачи в ліжку, й нічого не робити.

– Зараз Володимир проходить курс опромінення, який є безкоштовним, а потім буде курс, який використовується при хіміотерапії, а він дуже дороговартісний, – розповіла волонтер Інна Голдованська.

– Дуже вони потребують від нас підтримки, не тільки матеріальної, не тільки продуктами, а й моральної  підтримки: що вони не покинуті , що є надія на Бога, третього не дано, – переконаний військовий капелан Іван Семенюк.

Завдяки мистецькій акції вдалося зібрати більш як 12 тисяч гривень.