В Ковелі влаштували генеральне прибирання й висадили більше 4-х тисяч дерев та кущів. На виконання розпорядження міського голови «Про проведення місячника з благоустрою» привели в належний санітарний стан територію міста – воно радує своєю ошатністю, чистотою, стало ще красивішим та привабливішим завдяки старанням усієї громади – йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Керівники установ, підприємств та організацій всіх форм власності, навчальних закладів, власники індивідуальних житлових будинків прибрали вулиці, площі, парки, сквери, ринки, вокзали, стадіони, території культурних та навчальних закладів, а також території забудови комунальної власності. Зокрема, прибрали територію стадіону «Локомотив», лісопарк на вулиці Грушевського, міські кладовища, місця масового поховання людей і меморіальні комплекси, прилеглі території до річки Турія, район водосховища, гаражні масиви, прилеглу до автомобільних доріг територію вздовж вулиць Незалежності, Луцької, Брестської, Грушевського, Варшавської, Т. Боровця, Черняховського та Мечнікова. А також очищено бордюрний профіль та прибрано підвали житлових будинків.

З метою поліпшення екологічного стану міста проведено озеленення територій та житлових районів: висаджено 767 дерев та 3596 кущів. Ковель прикрашатимуть клени, дуби, берізки, липи.