«Спільне суспільне»: у Краматорську та Луцьку стартував проект міжредакційних обмінів. Цього тижня телеканал «До ТеБе» та радіо «Голос Донбасу» приймають колег із Волині, а донецькі журналісти перебувають у Луцьку.

Волиняни вже побували у Волновасі, зустрілися із земляками, які служать на Донбасі. Більше про перебування на сході країни розповіла телефоном журналістка Олена Собець.

Приїхали ми до Краматорська. Деякий час це місто перебувало під владою самопроголошеної ДНР. Нині тут – спокійне життя. Краматорськ виконує функцію нової столиці Донецької області. У центрі міста розмістилася Донецька телерадіокомпанія «До ТеБе». Тут у непростих умовах працюють наші колеги-ентузіасти.

Нам вони організували цікаві екскурсії. Ми відвідали містечко Бахмут, де мали змогу поспілкуватися з волонтерами громадської організації “Бахмут український”, які дуже допомагають нашим воїнам, відвідують їх у лікарнях.

Побували ми й у шахтарському Соледарі, де знаходиться найбільше у Європі підприємство із добування солі. Спускалися у соляну шахту на глибину 300 метрів. Серед працівників зустріли і наших земляків – волинян, які вже багато років живуть і працюють на Донбасі.

Відвідали ми й Волноваху – місто-побратим обласного центру Волині. Разом із колегами – журналістами зі Сходу вшанували пам’ять воїнів 51-ї бригади, які загинули 22 травня 2014 року під Благодатним.

Потім у супроводі військовослужбовців вирушили до Мар’їнки, де було чути, як ДНРівці мінометами та стрілецькою зброєю обстрілювали околиці міста.

Поспілкувалися ми й з військовими волинянами, які проходять службу у зоні бойових дій. Ми передали солдатам книги волинських письменників та записи патріотичних фільмів, створених на волинському телебаченні.

Зараз їдемо до Святогірська. Коли повернемося, то більше розповімо волинянам про наше перебування на Донбасі.