04720.MTS_snapshot_00.01_[2016.08.03_12.22.55]Виставку «Impression» презентували лучанам фотохудожники клубу «Час» із Рівного. В експозиції, розміщеній у Луцькій галереї мистецтв, представлено майже півтори сотні фоторобіт. В експозиції багато пейзажів – літніх, осінніх, зимових. На світлинах – міста і села, ліси та болота. Окрім того, чимало портретів привабливих жінок і замислених чоловіків. “Родзинка” виставки – підводні фото.

Голова фотоклубу «Час» Сергій Бусленко найбільше любить фотографувати під водою. Мовляв, ніколи не знаєш, яке вийде фото.
– Тут представлені різні автори, і виставка така різнобарвна, – каже Сергій. – Тут і підводна зйомка, пейзажі та портрети, спортивна фотографія, різні напрямки. Я взагалі всі жанри фотографую, але підводна фотографія – особлива. Вона заворожує. Я міг би і не вилазити з води. Мені це дуже подобається. А коли займаєшся улюбленою справою, то час не має значення.

Олександр Ковшун із Рівного професійно почав займатися фотографією 2009 р. Каже, особливо його ваблять спорт і спортивні змагання через призму об’єктива:
– Працюю я в різних жанрах, тому що життя у нас різнобарвне. Неможливо поїхати відпочивати десь на природу і не зробити кадр. Особливо полюбляю фотографувати спортивні змагання – там передаються такі людські емоції, молода енергія, сила, різкість.

Серед відвідувачів виставки – Марія Пилипчук. Вона зізнається, що світлини якимось чином притягують погляд, навіюють приємні спогади і думки:
– Знаєте, враження просто неймовірні, тому що дуже багата, дуже потужна інформація. Вона наскільки різна, цікава, професійна! Ця виставка варта того, щоб до неї підійти не тільки у день відкриття, а відвідати кілька днів підряд.

Фотовиставка у Луцькій галереї мистецтв діятиме до 1 вересня.