До кінця року комунальники Луцька планують відремонтувати дахи у чотирнадцяти будинках. “Зараз такі роботи тривають у шести багатоповерхівках, зведених у сімдесятих роках минулого століття”, – розповів директор департаменту житлово-комунального господарства Луцької міськради Іван Кубіцький. Він також додав, що капітальний ремонт триває лише в одному з будинків – на проспекті Молоді. Роботи виконують працівники ЖКП №7,  загальна вартість цього проекту  більше ста тисяч гривень, які були передбачені у міському бюджеті.
Ремонти покрівель у будинках обласного центру здійснюються в межах міської програми “Дахи”. Згідно з цим документом, загалом було заплановано відремонтувати 186 будинків, на це передбачали витратити п’ять мільйонів гривень. “Втім, виділено було лише мільйон гривень і всі ці кошти освоюються”, – наголосив Іван Кубіцький.
“За державні гроші у Луцьку планують відремонтувати дахи тринадцяти будинків, у яких діють об’єднання співвласників”, – розповіла  начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду Надія Коленда.
Водночас, мешканці тих будинків, де не створено ОСББ, не надто  охоче беруть участь у співфінансуванні ремонтів дахів.
У межах програми “Дахи” капітальні ремонти покрівель у будинках, зі слів міського голови Богдана Шиби, відбуваються винятково за кошти міського бюджету і триватимуть й у 2011-ому, попри те, що дія документа завершується цього року. Нові шатрові дахи мають з’явитися у сорока одній багатоповерхівці.