21212Отримати польську візу  мешканцям областей,  що належать до Луцького консульського округу, стало надважким завданням. Люди, які мають запрошення на роботу до сусідньої Польщі та хочуть оформити національну візу, не можуть навіть  зареєструватися в електронній черзі  візових центрів.  Вони пікетували  Генеральне консульство Республіки Польща в Луцьку, вимагаючи вирішити проблему.

Поблизу Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку — декілька бусів. У них, здебільшого, мешканці Тернопільської області. Майже дві сотні людей приїхали до Луцька вимагати у працівників дипустанови видачі національних віз.  У приїжджих спільна проблема: запрошення польських працедавців на руках, а от отримати візу не можуть. Люди кажуть: нереально зареєструватися в електронній черзі візових центрів.

Після перемовин із охоронцями трьох представників пікетувальників запросили на розмову в консульств. Півгодинне чекання — і  ті виходять із відповіддю. Домовились про збільшення кількості місць для електронної реєстрації. Однак пікетувальники незадоволені такою відповіддю, бо аналогічні обіцянки чули вже не раз.

Мешканці Тернопільщини поїхали додому з обіцянкою, що найближчими днями польське консульство додасть місць для електронної реєстрації. Отримати  коментар щодо цього від працівників дипломатичної установи  не вдалося.