поліція-Луцька-3Сьогодні у Луцьку презентували новостворені групи реагування патрульної поліції. Усього на Волині їх діятиме 38. Загальна кількість поліцейських, задіяних у них, – 508 чоловік. Зміна триватиме 12 годин у цілодобовому режимі.

Уся територія області поділена на зони, що будуть обслуговувати групи реагування. До складу кожного екіпажу входить по двоє поліцейських. Вони матимуть у своєму користуванні планшети, з’єднані з лінією «102» через call-центр Головного управління Нацполіції в області. Черговий зможе швидко визначити місцезнаходження групи та оперативно направити на місце події найближчий патруль.

Завдяки створенню дільниць, поліцейські зможуть прибути на місце виклику протягом 5-15 хвилин. У разі відсутності викликів від громадян, поліцейські займатимуться превентивною діяльністю, зокрема члени групи перевірятимуть осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, здійснюватимуть поліцейське піклування, стежитимуть за дотриманням правил зберігання вогнепальної зброї, а також забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху.