03083-mts_snapshot_00-04_2016-10-28_16-09-07У Луцьку стартував IV Міжнародний молодіжний форум. Офіційне відкриття дійства відбулося сьогодні в актовій залі Волинської богословської академії. Серед учасників Форуму – молодь із Молдови, Білорусі, США та країн Африки. Протягом двох днів вони мають змогу не лише ближче познайомитися один з одним, а й поділитися досвідом подорожей світом.

Організатори й учасники IV Міжнародного молодіжного форуму в Луцьку визначають шляхи майбутньої співпраці, зокрема, міжнародної. Саме питання мобільності й міжнародної кооперації – ключові на форумі, каже один із його організаторів Захар Ткачук:

Цього року ми будемо говорити про те, як скооперувати молодь різних країн, як налагодити дружбу між нашими народами, як розбудувати довіру, взаєморозуміння. Форум має на меті обговорити, які можуть бути проекти в даному напрямк. А його продуктом мають стати проекти соціальної дії.

Міжнародний молодіжний форум зібрав близько сотні учасників. Вони обговорили нагальні проблеми, презентували цікаві й креативні проекти, зрештою, просто знайомилися й обмінювалися досвідом. Чимало гостей з-за кордону в Луцьку вперше. Тому, перш за все, вони цікавились тим, як живе наша молодь.

Організатори подбали про насичену й цікаву програму, зокрема, виступи потужних спікерів на тему міжнародної співпраці, світове кафе із учасниками зі США, Молдови, Білорусі, а також розроблення спільного проекту, що сприяє розвитку мобільності.