У Луцьку стартував конкурс громадських ініціатив у сфері туризму. У рамках проекту лучани можуть отримати 30 тисяч гривень для реалізації власних проектів розвитку громади для підвищення туристичної привабливості міста. Про це повідомили під час прес-конференції з питань оголошення конкурсу.

Ініціативу реалізовуватиме управління туризму Луцької міської ради у партнерстві з програмою «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні та ГО «Молодіжна платформа». Загальний бюджет конкурсу – 200 тисяч гривень. По 100 тисяч виділять управління туризму та промоції міста та Британська Рада в Україні. Максимальне фінансування в рамках одного проекту – 30 тисяч грн.

Серед пріоритетних напрямків конкурсу – нові туристичні об’єкти, інклюзивні проекти, фестивалі, події, заходи та IT-продукти. Проект має бути соціальним, тобто, стосуватися усіх громадян міста. Заявки на участь в конкурсі подаються з 8 березня до 7 квітня 2017 року. 18 квітня учасники презентуватимуть проекти, а вже 21 квітня комісія визначить переможців і надасть фінансування.

Подати проект може кожен лучанин, – зазначили представник програми “Активні громадяни” від Британської Ради в Україні Захар Ткачук і  виконувачка обов’язків начальника управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська.

– Людина подає спочатку ідею на Google-форму, описує, що вона хоче зробити, після цього експерти оцінюють ці заявки. Потім відбувається навчання, воно буде тривати 2 дні, адже люди часто подають саму ідею, яка зовсім не прорахована по фінансах, не є реалістичною по менеджменту. Ми намагаємося ці проекти підтягнути, не оцінюючи їх. І на останньому етапі вже оцінюємо проект за бальною шкалою, коли кожен проект має певний бал за менеджмент, за фінансування, – розповів Захар Ткачук.