Still1214_00005-300x240У Луцьку стартував марафон «Я і мій улюбленець». У його рамках в обласному еколого-натуралістичному центрі вперше відбувся конкурс «Я і мій песик». У ньому взяли участь дванадцять дітей і їх улюбленців. Маленькі собачки і їхні господарі демонстрували — наскільки розуміють один одного. Окрім того, в програмі дійства був інтелектуальний конкурс на знання звичок собак, учасникам потрібно було одягнути маленького друга. Тим, хто дістався завершального етапу, організатори запропонували оригінально презентувати собаку.

Юні лучани з песиками стали першими учасниками марафону «Я і мій улюбленець». Наступними героями подібного дійства мають стати котики і їхні господарі. Думають організатори і про змагання для великих  собак. Тетяна Самутіна, яка влаштувала свято «Я і мій песик», стверджує, що подібного в Україні ще не було.

«Це перший конкурс у марафоні − «Я і мій улюбленець». Лучани тримають багато тваринок: від рибки і до великих собак. Хочеться охопити всіх, щоб прийшли не тільки дітки. Почнемо з дітей і охопимо всіх цим марафоном», − запевнила вона.