У Волинському краєзнавчому музеї відбулась історична година «Ми пам’ятаємо», приурочена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В рамках заходу провели майстер-клас з виготовлення квітки червоного маку – символу пам’яті.

Дорогою ціною дісталася людству перемога у Другій світовій війні. Чи не найбільше втрат зазнала Україна. Під час її окупації гітлерівці закатували більше 5 мільйонів мирних громадян. Ще 3 мільйони загинули на фронтах війни, близько 2,5 мільйонів юнаків і дівчат примусово вивезли на роботу до Німеччини. На руїни перетворилися 714 міст і селищ міського типу, понад 28 тисяч сіл. Ці трагічні сторінки нашої історії пригадали під час історичної години «Ми пам’ятаємо», що відбулась у Волинському краєзнавчому музеї.

З 2014-го в Україні, як і всьому світі, червоний мак став символом пам’яті про солдатів загиблих у Другій світовій війні. В рамках історичної години у музеї організували майстер-клас із виготовлення цієї квітки.

У Волинському краєзнавчому музеї представлена і фотодокументальна виставка «Волинь в роки Другої світової війни». Тут зібрані документи про військові операції, що відбувалися на території області, про нацистську окупацію, про волинян, які брали участь у війні.