Учора у Господарському суді Волинської області відбулося судове засідання у справі про валідатори. Цю тему вчергове порушили на засіданні члени виконавчого комітету Луцької міської ради.

Пристрої обліку пасажиропотоку мали запрацювати у луцьких тролейбусах ще торік. Проект реалізовувало Луцьке підприємство електротранспорту. Ми уже повідомляли, що система пропрацювала зовсім мало часу і валідатори нині припадають пилом на підприємстві.

Член виконавчого комітету міськради Михайло Щур поцікавився:

 Що завадило зреалізувати даний проект? Тому що, коли ми говоримо про такий проект і про виконання програми соціально-економічного розвитку за 2017-ий рік, то я думаю, що варто на цьому закцентувати увагу.

Прокоментував ситуацію виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт:

 Ручні валідатори – це дублювання кондукторів, які продавали квитки. Вона ходить з валідатором, їй дають гроші, набирає суму, за 15 хвилин той квиток виходить, пасажир вже до того часу вийшов із тролейбуса, нема кому віддати цей квиток і так далі. Тому ми відмовилися від ручних валідаторів, – пояснив Григорій Пустовіт.

Керівництво міста планує  згодом використати ручні валідатори для видачі одноразових квитків водіями у тролейбусах та на стаціонарних точках продажу. А також запроваджуватиметься картка лучанина, яка дозволить лише лучанам-пільговикам безплатно їздити у громадському транспорті. Лише тоді можна буде визначити чіткий облік пасажиропотоку у громадському транспорті, кажуть чиновники.