У спортивному комплексі ФСТ “Динамо” відбувся чемпіонат Волинської області та перший відкритий чемпіонат міста Луцька з важкої атлетики серед молоді до 23-ох років, – йдеться на сайті Луцької міської ради. В змаганнях взяли участь 30 спортсменів (10 дівчат та 20 юнаків) з міста Луцька, Ковельського, Іваничівського, Старовижівського та Луцького районів.

На урочистому відкритті змагань учасників вітали голова комітету по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець, віце-президент Федерації важкої атлетики Волинської області Ростислав Кухтей, головний суддя змагань, директор Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко та перший заступник голови Волинської обласної організації ФСТ «Динамо» України Василь Авраменко.

Запаливши свічку пам’яті, учасники вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, відстоюючи свободу та незалежність нашої держави. А по тому розпочалися поєдинки важкоатлетів.

Приємно відмітити, що після народження доньки на поміст, поза конкурсом вийшла наша титулована спортсменка, Заслужений майстер спорту України, учасниця Олімпійських ігор, триразова бронзова призерка чемпіонатів Європи Надія Миронюк, яка показала досить хорошу спортивну форму та гідний приклад для юних важкоатлетів.

Також молодий важкоатлет з Луцька Віктор Довган виконав норматив кандидата у майстри спорту.

У підсумку двох дисциплін (ривок та поштовх) чемпіонами змагань у вагових категоріях стали:

– серед дівчат:

Лілія Шевчук, в/к 48 кг (ФСТ «Динамо», м. Луцьк);
Тамара Шевчук, в/к 53 кг (ВОШВСМ, ФСТ «Динамо» України, м. Луцьк);
Інна Ганіч, в/к 58 кг (ФСТ «МОН України», Луцький район);
Яна Вінцюк, в/к 63 кг (ВОШВСМ, ФСТ «Динамо» України, м. Луцьк);
Олександра Олейник, в/к 69 кг ( ФСТ «Динамо» України, м. Луцьк).

Серед юнаків:

Валентин Антоненко, в/к 56 кг (ФСТ «МОН України», Луцький район);
Віктор Довган, в/к 62 кг (ФСТ «Колос», м. Луцьк);
Дмитро Куденчук, в/к 69 кг (ВОШВСМ, ФСТ «Динамо» України, «МОН України», Луцький район);
Вадим Кухарук, в/к 77 кг (ФСТ «МОН України», Ковельський район);
Олександр Мацук, в/к 85 кг (ФСТ «МОН України», Ковельський район);
Богдан Андрусь, в/к 94 кг (ВОШВСМ, ФСТ «Колос»);
Сергій Приймак, в/к 105 кг (ФСТ «Динамо» України, м. Луцьк).

Переможці та призери змагань отримали медалі, статуетки, грамоти від організаторів дійства. За результатами виступів буде сформована збірна команда для участі в чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23-ох років, який відбудеться в кінці червня в місті Скадовську.