Майже тисяча святих Миколаїв учора пробігла вулицями Луцька. Це вже традиційна передсвяткова акція із благодійною метою. Кожен учасник забігу сплачує символічний внесок і так долучається до збору коштів. Їх передадуть на потреби вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру. 

Сергій Бурков стартував на дистанції 7 кілометрів. Для нього це – невелика дистанція, він працює пожежником і постійно тренується, щоб бути у формі. Свій сьогоднішній забіг присвячує другу.

Присвячую цей забіг моєму другові Марісу Камінському, який загинув у зоні АТО. Присвячую йому, його дружині, новонародженій донечці, яка не застала його, але нехай знає, що я завжди буду її тата пам’ятати, – розповів Сергій Бурков.

Усі учасники акції не лише показали приклад фізичної активності, а й пожертвували гроші для діток з особливими потребами. Внесок за участь у забігу – 50 гривень.

Розповідає співорганізатор благодійного забігу Олександр Оришко:

Є люди, які сказали, що можуть більше давати – платили не по 50 гривень, як у нас встановлений мінімум, а більше давали. Ми це все підрахуємо, озвучимо. Навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради – з ними є домовленість. Ми до них звернулись, що можемо допомогти, вони сказали, що їм потрібно. І таким чином ми будемо їм надавати те,  чого вони потребують, – повідомив Олександр Оришко.