02474-mts_snapshot_00-01_2016-10-20_16-22-47Відсьогодні волиняни отримали можливість побачити, як виглядали і які обладунки мали воїни – захисники  нашої держави. У Луцьку відкрили виставку «Воїни. Історія українського війська», яку розробив Український інститут національної пам’яті.

Чи не вся історія військових формувань, які впродовж століть боронили терена України від часів Русі і до сьогодення представлена на виставці «Воїни. Історія українського війська». Експозиція  складається із фотосдендів, на кожному з яких зображено вояка та короткий опис епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ та найвизначніші битви.

Експозиція складається із 20 плакатів. На її організацію витратили приблизно 20 тисяч гривень. Мета виставки – не лише культурно-просвітницька. Організатори намагалися через ідеологічну складову вплинути на свідомість волинян та нагадати, що Україна завжди була сильною та давала відсіч ворогам.  

Розміщення експозиції в обласному центрі  дає можливість лучанам і гостям міста оглянути світлини та відкрити для себе стерті роками та режимами  сторінки історії українського війська.