Рік, що завершується,  для гірничого міста  був непростим.  Вперше за останні вісім років  нововолинцям не вдалося виконати міський  бюджет. Та оптимізму вони не втрачають, бо  займають лідируючі позиції в області  щодо обсягів реалізованої продукції, надходження іноземних інвестицій та за рівнем середньомісячної заробітної плати. Про це йшлося на останньому  цього року засіданні громадської ради, що діє  при виконавчому комітеті Нововолинської   міськради.

Голова Нововолинської організації ветеранів війни і праці, Почесний ветеран України Леонід Дудар вважає, що громадська рада сприяє тому, людям  у місті жилося комфортніше. На її останньому у цьому році засіданні Леонід Парфенович  порушив проблему нумерації об’єктів  житлового сектору. Бо є у Нововолинську вулиці і мікрорайони,  у яких випадковий перехожий  розгублюється у пошуках певного будинку.

Громадська рада – опосередкована ланка між територіальною громадою  і місцевою владою, каже Ігор Лісовий. Зі своїми проблемами звертаються  нововолинці і до  виконавчого комітету, з тими   ж ідуть і до представників  громадської ради.

На засіданні  громадської ради міський голова Віктор Сапожніков вкотре висловив стурбованість ситуацією на шахтах Нововолинська. Нововолинська філія ТЗОВ  «Луганськшахтобуд» через відсутність фінансування  припинила своє існування.  Там працювали 193 робітники з Нововолинська та навколишніх сіл Іваничівського району. Лише двадцять одного з них   переведено на роботу до  передпускової дирекції десятої шахти.  Решта стали безробітними.