У рамках відзначення Дня Європи в Нововолинську над приміщенням міської ради урочисто підняли Державний прапор України  і знамено Європейського Союзу. На площі В’ячеслава Чорновола відбулося велелюдне святкування з нагоди остаточного рішення Ради ЄС про безвізовий режим для українців.

«Наш спільний дім – Європа!», «Ми – європейці», «Україна – це Європа» – з цими гаслами прийшли нововолинці на площу В’ячеслава Чорновола, аби відзначити важливу подію в історії нашої держави – запровадження безвізового режиму для громадян України.

Під звуки державного гімну над Нововолинською міською радою урочисто підняли прапори України і Євросоюзу.

Присутніх привітав міський голова Віктор Сапожніков:

Свою принципову позицію стосовно євроінтеграції України висловили наші громадяни і під час подій в листопаді 2013 року, серед них були й нововолинці. «Нововолинськ не мовчить», – так скандувала молодь міста 2 грудня 2013 року під час мітингу в нашому місті на підтримку Євромайдану, який майорів тоді національними та прапорами Євросоюзу.

Нововолинці різних поколінь радіють безвізу. В кожного – свої причини.

До Дня Європи в Нововолинську приурочили низку масових заходів: диспутів, вікторин, конкурсів малюнків, фотовиставки і спортивні змагання.