Завдяки проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН  “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” в селі Ниці Старовижівського району модернізували сільський ФАП. Загальна вартість капітального ремонту будівлі — понад 470 тисяч гривень. Окрім грантових коштів, новобудову співфінансували з обласного та районного  бюджетів.

Сільська рада, депутати та виконавчий комітет вирішили, що саме в селі Ниці буде реалізовуватися цей проект, – розповіла координатор Ірина Бойко. І люди назвали як найбільш болючу проблему відновлення сільського ФАПу. Спільними зусиллями команди проекту, влади, громади та меценатів цей проект реалізований. І ми бачимо, який тепер гарний ФАП у цьому селі.

Окрім грантових коштів, новобудову співфінансували з обласного та районного бюджетів. Свій внесок у добру справу зробили також громада села та меценати, – каже сільський голова Василь Абрамчук.

– Багато людей по цій дорозі їдуть в Мілецький монастир, і було неприємно, що вони бачили таку захаращену будівлю ФАПу. А так у нас вийшла гарна будівля. І вона буде наочним прикладом того, якими можуть бути ФАПи на селі, – розповів Василь Абрамчук.

Замість напівзруйнованої дерев’яної будівлі сільські медики нині обживаються у 4-х кімнатах з євроремонтом та новими меблями.

– Дуже багато людей не вірили, що це можливо. Сміялися, що в такому глухому селі зробили такий ФАП, – каже його завідувачка Марія Олексюк.

Громада села своїми силами впорядкувала територію поблизу новобудови та встановила огорожу.