В закладах Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання щороку обслуговують понад 25 тисяч жителів міста і району, а також іногородніх пацієнтів. Співпраця адміністрації медоб’єднання  та місцевої влади  дозволила суттєво покращити матеріально-технічну базу лікувальних установ.  Відриття після капітального ремонту клініко-діагностичної лабораторії Ковельської центральної районної лікарні — ще один крок  у цьому напрямку.

 

Капітальний ремонт біохімічної лабораторії ЦРЛ профінансували коштом бюджету Ковеля: на це з міської казни виділили близько 250 тисяч гривень. Відтепер лаборанти працюють у комфортабельних кабінетах, які мають сучасне освітлення, нову сантехніку та меблі.

 Людмила Івахнюк

«В Ковельській ЦРЛ функціонує 3 лабораторних відділення. Серед таких — клініко-діагностична лабораторія, в якій проведено ремонтні роботи… Покращилося оснащення лабораторії, що дозволяє скоротити час затрат на аналізи в роботі лаборантів. Також це покращило престиж лабораторного відділення нашого МТМО», – розповідає заступник головного лікаря Ковельського МТМО Людмила Івахнюк.

 

Серед технологічних новинок підрозділу — сучасний біохімічний аналізатор. Цей компактний автоматичний прилад дозволяє робити 240 тестів за годину і управляється за допомогою персонального комп’ютера. Технологічна новинка лабораторії покращила продуктивність лаборантів та автоматизувала процес.

 Оксана Шабанова

«Ще вчора це була наша мрія. А сьогодні ми вже на ньому працюємо. Радує те, що він нас слухається і досить точно виконує всі наші завдання, які ми програмуємо», –  радіє Оксана Шабанова, завідувач клініко-діагностичної лабораторії Ковельської ЦРЛ

 

 

В минулому році за фінансової підтримки міської влади кардинально змінили своє обличчя хірургічне, отоларингологічне та приймальне відділення Ковельської ЦРЛ. А нещодавно в лікарні запрацювало і оновлене інфекційне відділення.