В області стартував набір на стажування у сервісних центрах МВС. Це інтенсивний та безкоштовний курс навчання для тих, хто прагне у майбутньому стати співробітниками фронт-офісів сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ.

Для того, аби стати учасником програми стажування, необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті Головного сервісного центру МВС України. Прийом анкет триватиме до 13 березня, – каже керівник регіонального сервісного центру МВС в області Олександр Малашко.

 Одна із складових проведення реформи сервісних центрів МВС – це оновлення персоналу шляхом відбору висококваліфікованих і мотивованих працівників, – переконаний Олександр Малашко. –  З цією метою у сервісних центрах МВС у Волинській області оголошено набір на стажування. Ціль програми: навчити та у майбутньому прийняти на роботу найуспішніших стажерів.

Бажаючі можуть подати анкети у режимі онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС до понеділка 13 березня цього року і таким чином взяти участь у циклі інтенсивного навчання. Стажерам будуть запропоновані посади працівників фронт-офісів сервісних центрів МВС з офіційним працевлаштуванням, 40-годинним робочим тижнем з вівторка по суботу, з місячною заробітною платою від 6 тисяч гривень.

В результаті буде обрано 60 осіб для проходження інтерв’ю. Після якого 15 осіб отримають можливість стажування у сервісних центрах МВС у Волинській області.