8981ad26a3cb03d08495b58943477dd244b7b3a0Прокуратура спільно з працівниками Головного управління Державної фіскальної служби в області викрили організовану злочинну групу. Впродовж тривалого часу зловмисники реєстрували на підставних осіб фіктивні вигодоформуючі та транзитні підприємства, аби забезпечити незаконне формування податкового кредиту з ПДВ для підприємств реального сектору економіки. Також вони надавали послуги із незаконного переведення  багатомільйонних сум безготівкових коштів у готівку задля її подальшої легалізації та привласнення.

Наразі прокурори спільно з працівниками податкової міліції продовжують обшуки на території Миколаївської, Хмельницької та Херсонської областей в офісних приміщеннях, а також оселях і транспортних засобах осіб, причетних до цієї незаконною діяльності – організатора, виконавців, кур’єрів та працівників банківських установ.

Згідно з повідомленням прес-служби обласної прокуратури, під час обшуків виявлено понад 70 печаток фіктивних підприємств, комп’ютерну техніку, чорнову бухгалтерію та інші речі й документи, що свідчать про незаконну діяльність із конвертації готівки.

На 132 рахунки фіктивних підприємств вже накладено арешти. Проводяться допити осіб, причетних до діяльності конвертаційного центру. Триває досудове розслідування.