7dRmTl9MkPYХвилиною мовчання розпочалася сьогодні оперативна нарада у Волинській облдержадміністрації. Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик запропонував вшанувати пам’ять двох військовослужбовців – Ігоря Балабоскіна та Анатолія Артеменка, котрі днями пішли з життя.

Анатолій Артеменко загинув 29 жовтня цього року в Сватовому Луганської області у наслідок вибуху на складі з боєприпасами. Чоловік 1984 р. н. був уродженцем с. Грибовиця Іваничівського району. Служив сапером у 2-й інженерній роті 12 ОПЗ. Поховали Анатолія 7 листопада на кладовищі у Новій Лішні, де спочивають його батьки.

Ігоря Балабоскіна провели в останню путь учора, 8 листопада. Помер військовослужбовець, молодший лейтенант, 4 листопада у наслідок зупинки серця. Народився чоловік у Латвії. Освіту здобув у танковому училищі, що у Харкові. За розподілом потрапив до Володимира-Волинського, де в подальшому й проживав. У серпні 2015 року Ігоря призвали до 128 гірсько-піхотної бригади, що в Мукачево. Звідки чоловіка й спрямувати в АТО. Поховали вояка у Чернівцях. Так вирішила його дружина.