Вартість багатьох продуктів, порівняно з лютим, зросла. Про це йшлося на оперативній нараді у голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта. Ріст цін стосується і хліба.

Як розповіла заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галина Дика, ріст цін на хліб підприємства аргументують нерентабельністю його виробництва.

Наприклад, ПАТ “Теремно хліб” щомісяця сплачує 600 тисяч гривень за використання товарного знака своїм же власникам. А це  впливає на вартість хліба. Як зазначив Григорій Пустовіт, місцева влада завжди “йшла назустріч” цьому підприємству, тому подібних його кроків не  розуміє.

Григорій Пустовіт дав  доручення профільним керівникам активізувати роботу відомств та вжити заходи відповідно до законодавства і покладених на них функцій: «Потрібно вчергове  вивчити та проаналізувати ситуацію, докласти всіх зусиль, аби цінова ситуація на ринку хліба в області була під контролем».

Крім того, місцевим виробникам вчергове рекомендовано купувати борошно Аграрного фонду, яке є на 14% дешевшим, ніж комерційне.