Крупні  сільськогосподарські  підприємства регіону зацікавлені у молодих кваліфікованих кадрах. Це вкотре підтвердила вже традиційна  зустріч випускників Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету з  представниками  провідних аграрних підприємств Волині, -повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Горохівський коледж – один з провідних аграрних закладів І-ІІ рівнів акредитації, який готує молодших спеціалістів для роботи в галузі АПК. За час існування підготовлено   понад 19 тисяч фахівців, які працюють  на Волині та інших регіонах держави.    Представники місцевих агроформувань наголошували на високій якості підготовки спеціалістів, тому молоді люди  отримали чимало пропозицій працевлаштування. Зокрема,  підприємець з Рожища запропонував роботу чотирьом випускникам.

З молодими фахівцями  спілкувалися заступник голови облдержадміністрації Микола  Собуцький та директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко. Вони  розповіли  про державні та обласні  програми підтримки агровиробників.