Як ми вже повідомляли, у Любомльському районі відбулися вибори депутатів та голови Вишнівської об’єднаної територіальної громади. Згідно з затвердженим перспективним планом розвитку територій, на карті області такої громади не мало бути. Однак  реалії життя внесли свої корективи. І нещодавно відбулася перша сесія об’єднаної територіальної громади.

Із шести сільських рад, які обєдналися в територіальну громаду, на першу сесію у село Вишнів прибули майже всі новообрані депутати. Це, переважно, молоді люди. За святковим настроєм народні обранці із сільської глибинки приховували хвилювання. Адже саме у таких селах є чимало проблем, які їм доведеться вирішувати, відстоюючи інтереси людей.

Відкрила сесійне засідання голова виборчої комісії Оксана Сюмак. Вона озвучила офіційні результати виборів і вручила  посвідчення 26 депутатам і голові ОТГ Віктору Сущику.

Прибули на сесію і представники районної влади та осередків політичних партій, аби привітати  новобраних.

Після урочистої частини засідання депутати взялися до питань порядку  денного. Серед них – обрання секретаря, реорганізація сільських рад, переведення сільських голів на посади виконуючих обов’язки старост. Саме коли розглядали останнє, до зали ввійшло з десяток жителів сіл Ладинь і Мосир. Вони заявили про недовіру керівнику громади Юрію Вітруку, який, згідно із законодавством, має виконувати обов’язки старости. Заспокоїти людей намагався голова територіальної громади Віктор Сущик.

На сесії депутати від УКРОПу та «Батьківщини», які мають найбільше мандатів у раді, оголосили про створення фракцій і обрали їх керівників.