На Волині з’явився новий вид шахрайства. Невідомі телефонують до підприємців краю і просять грошей на благодійну допомогу воякам АТО, представляючись при цьому представниками голови облдержадміністрації. Про це сьогодні під час оперативної наради повідомив Володимир Гунчик.

На території області діють шахраї, які виманюють у представників бізнесу Волині кошти, прикриваючись так званою благодійною діяльністю та посадаю голови держобладміністрації, – повідомив голова ОДА.

Під час наради керівник найвищої виконавчої гілки влади краю Володимир Гунчик також заявив про те, що останнім часом склалася неприємна ситуація, коли проблеми державних підприємств лягають важким тягарем  на плечі місцевої влади.

– Основна ініціатива з ліквідації того, що відбулося на заводі, повинна належати Міністерству аграрної політики, його підрозділам і структурам. На превеликий жаль, хочу констатувати, що особливої ініціативи з боку міністерства не бачу поки що. І всі забувають у міністерствах і відомствах, що це – їхні підпорядковані структури. Вони призначають туди керівників, платять їм заробітну плату, управляють цими підприємствами, – зазначив Володимир Гунчик.