02316-mts_snapshot_00-02_2016-10-20_15-37-51Співпраця обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Німецького Червоного Хреста з міст Бад Нойенар-Арвайлер та Дьорпен триває 10 років. За цей час лікувальні установи, навчальні заклади та малозабезпечені громадяни краю отримали  гуманітарну допомогу з Німеччини на сотні тисяч гривень. Цими днями “червонохресні” відсвяткували 10-річний ювілей співпраці.

Аби відзначити 10-річчя співпраці, на Волинь прибули представники Окружного об’єднання Арвайлер Німецького Червоного Хреста на чолі з заступником голови цього осередку Бернардом Шрікером.

Протягом 10-річної співпраці, “червонохресні” з Німеччини надали гуманітарну допомогу на сотні тисяч гривень лікувальним установам, навчальним закладам та малозабезпеченим громадянам краю. Завдяки німецьким благодійникам, цього літа волинські діти  побували на оздоровленні у сусідній країні.

Представники Німецького Червоного Хреста запевнили, що допомагатимуть волинянам і надалі. З огляду на 10-річну співпрацю, вони, насамперед, говорять про помітні зміни на краще в нашій країні.

На завершення урочистостей представники обласної влади вручили німецьким благодійникам подяки і грамоти.