Про співпрацю  у різних сферах йшлося на зустрічі заступника голови обласної державної адміністрації Едуарда Стоєва і Надзвичайного та Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почухи.  Учасники перемовин домовилися наступного року організувати зустріч представників бізнесу та ширше презентувати чеським партнерам потенціал волинського краю.

Волинь напрацьовує варіанти співпраці з Чехією. Їх обговорили під час візиту в область Надзвичайного та Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почухи та Генерального Консула Чеської Республіки у Львові Давіда Павліти.  Про поглиблення взаємовигідних двосторонніх відносин йшлося на зустрічі з Едуардом Стоєвим. Заступник голови облдержадміністрації ознайомив дипломатів із економічним потенціалом регіону та запевнив, що волинська влада готова до відкритої співпраці.

Іван Почуха зазначив, що чеська сторона готова розширювати контакти не лише в економіці, а й активніше підтримувати культурну та духовну самобутність волинян, які мають чеське коріння.