Сімнадцять дітей-сиріт із професійно-технічних училищ Нововолинська три тижні відпочивали в оздоровчому центрі “Шанс” селища міського типу Сергіївка Одеської області. Про це подбали у Волинському відділенні Дитячого Фонду України.

Потягом “Одеса-Ковель” до Луцька повернулися діти-сироти, які за сприяння обласного відділення Дитячого Фонду України три тижні відпочивали на березі Чорного моря. Усі вони навчаються у професійно-технічних навчальних закладах Нововолинська. Гостювали в оздоровчому центрі “Шанс” на Одещині. Розповідають:

Дуже сподобалося, море було чудове — всі відпочили класно. Мені вперше довелося побувати на морі. Познайомився з дуже гарними людьми, завів нових друзів, я б ще повернувся і надовго. Дуже цікаво було побувати на морі, побачити Одесу – там дуже гарно. Враження дуже хороші. Побували в замку, дуже багато емоцій. Ця поїздка запам’ятається на все життя.

Керівник делегації, викладач нововолинського ПТУ №11 Петро Сіжук теж задоволений тим, як був організований відпочинок волинян.

– Море не завжди було тепле, тому що було штормове попередження, але ми насолоджувалися морем, тільки за винятком трьох днів. Нас катером возили туди і назад, – каже керівник групи.

Дітей із поїздки зустрічала голова правління обласного відділення Дитячого Фонду України Олена Гінченко:

Співпрацюємо з профтехучилищами, вищими профтехучилищами, щоб таких дітей приймали в табори. Не всі хочуть приймати дітей після 15-ти років. Сьогодні повернулася група. Це вже третя така група. Мені, здається, що всі задоволені.

Нові враження і спільний відпочинок згуртували юних нововолинців.