2014 року волинські лісівники спрацювали ефективно та прибутково. Підприємствам галузі вдалося заробити коштів вдвічі більше, ніж 2013 — понад 9 мільйонів гривень. Значна увага приділялася допомозі військовим в зоні АТО та соціальному захисту членів їх родин. Лісівники області розпочали спільний проект з німецькими колегами. Водночас у них виникли проблеми, пов’язані з незаконним видобутком бурштину. На цьому працівники лісової галузі акцентували увагу, підбиваючи підсумки роботи торік.

На Волині 700 тисяч гектарів земель займають ліси, це 34 відсотки загальної площі області. Щодня понад 2 тисячі 600 працівників галузі дбають, аби у лісах був порядок. Під час підбиття підсумків роботи управління лісового та мисливського господарства у 2014 його директор Василь Мазурик наголосив, що усі підприємства галузі спрацювали прибутково. За рік вдалося заробити понад 9 мільйонів гривень. Сприяли цьому ефективне використання лісових ресурсів і оптимізація виробничих витрат. Керівник галузі каже, що на Волині є можливості для збільшення показника лісистості ще щонайменше на 15 тисяч гектарів.

Активну допомогу працівники лісової галузі області надавали і волинським військовослужбовцям та членам їх родин. Безплатно дровами було забезпечено 2 тисячі 373 сім’ї учасників АТО. Фінансувалися і першочергові потреби захисників цілісності держави. 2 мільйони 800 тисяч гривень — загальна сума благодійної допомоги. Цього року продовжиться і реалізація трирічного спільного волинсько-німецького проекту, спрямованого на збереження лісу.