14 волинських патрульних і дільничних інспекторів поліції отримали сертифікати тренерів із ефективних комунікацій. Це результат двотижневого навчання, організованого Консультативною місією Європейського Союзу в Україні.

Під час тренінгу йшлося про взаємодію поліції та суспільства і довіру між ними, а також права людини. Завдяки спікерам із України, Румунії та Канади, поліцейські дізнались, як за кордоном комунікують правоохоронці й громади, обговорювали шляхи покращення правоохоронної системи в Україні.

Співробітники Національної поліції, які отримали сертифікати, ділитимуться здобутими знаннями і навичками з колегами.

Серед тих, хто взяв участь у тренінгу, – інспектор з Луцька Дмитро Слабенко.

– Звичайно, дещо ми й раніше використовували, – каже інспектор. – Однак нам відкрили очі на речі, про які ми ніколи не чули і не знали до цього. До прикладу, консультативні групи громадян. Нам показали, що проблеми свого населеного пункту, міста, села та навіть області можна вирішувати за допомогою людей з працівниками поліції включно. Які просто будуть сідати за круглий стіл, висловлювати всі свої думки, свої побажання. В кінцевому результаті це призведе до того, що знайдеться якесь рішення. І воно буде найбільш правильним, оскільки люди прийняли проблему і самі запропонували механізми її вирішення, – переконаний Дмитро Слабенко.