Знову перемогу здобув фільм волинських телевізійників на щорічному Всеукраїнському телефестивалі “Молоде телебачення” імені В.Чубасова, який у квітні 2011-го в державі проводився вшосте, а на міжнародному рівні — втретє. Телеробота “Життя — футбол” у номінації “Інформаційна програма” відзначена Дипломом 11 ступеня. Автор сценарію Оксана Швець, редактор Марія Андрушко, оператори Віктор Макаревич, Олександр Садовник, режисер Сергій Хижук, звукорежисер Світлана Соколюк, компютерний монтаж Олександра Радчука.
“Футбол об’єднує 25 видів спорту, формує характер, зміцнює здоров’я, вчить думати”, – так вважає учень Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Василь Семенюк. Хлопцю-сиротині справжніми наставниками стали тренер Олег Федюков, який свого часу зіграв найбільше матчів за ФК “Волинь”, емоційний, але водночас до глибини поклику відданий спорту, головний тренер ФК “Волинь” Віталій Кварцяний. Це лише частинка телерозповіді, ідея якої — відданість спорту.
До слова. Торік на V Всеукраїнському і II Міжнародному фестивалі ”Молоде телебачення” ім. В.Л.Чубасова у номінації “Науково-пізнавальна програма” телепередача циклу “Мальовниче Полісся”(Петрівські пригоди) Волинської ОДТРК здобула перше місце.
Фестиваль проводить Київський міжнародний університет за сприяння Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, Міністерства культури і туризму, Національної спілки журналістів України, Національної спілки кінематографістів.

На фото: Герой фільму “Життя — футбол” Василь Семенюк.