likarВолиняни отримали чергові нагороди. Серед нагороджених як представники робочих спеціальностей, так і керівники підприємств та фундатори благодійного фонду, − інформує прес-служба Волинської облдержадміністрації.

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка, за вагомий особистий внесок у реалізації державної політики у сфері соціального захисту і реабілітації інвалідів, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня інвалідів почесне звання «Заслужений лікар України» отримав головний лікар Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки Володимир Алейніков.

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2» Леонід Стефанович та генеральний директор публічного акціонерного товариства «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха отримали відзнаки Міністерства оборони України – пам’ятні медалі  «Захиснику Батьківщини» за активне сприяння зміцненню обороноздатності держави, забезпечення будівництва фортифікаційних споруд у зоні антитерористичної операції.

Такі ж нагороди, однак не лише за активне сприяння зміцненню обороноздатності та мобілізаційної готовності держави, а й забезпечення матеріальної та правової допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей,  голова облдержадміністрації Володимир Гунчик вручив декільком із фундаторів благодійної організації «Благодійний фонд «Волинь-2014», зокрема – Ларисі Барабаш та Валентині Здрилюк.

Нагадаємо, минулого тижня у Камінь-Каширському районі відкрили новий освітній заклад, над спорудженням якого працювали кваліфіковані спеціалісти ТзОВ «Житлобуд-2». Відтак – за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у селі Житнівка Камінь-Каширського району Володимир Гунчик вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації виконавцеві робіт Олегу Войчаку, монтажнику санітарно-технічних систем і устаткування Анатолію Кузьменку та водію Павлу Куриляку.

Читайте також: На Волині урочисто відкрили нову школу

«Хочу подякувати всім бізнесменам, підприємцям, промисловцям за величезну роботу, виконану в 2015 році. До кінця року ми маємо ще здати близько десяти об’єктів незавершеного будівництва. Тож, дякую всім, хто доклав зусилля до виконання програми реалізації інвестиційних проектів за рахунок коштів фонду регіонального розвитку в 2015 році», – підкреслив голова обласної державної адміністрації.