volynnВихованець Волинського центру «Інваспорт», ковельчанин Максим Бондаренко став срібним призером 35-их міжнародних змагань із пауерліфтингу серед паралімпійців із ураженнями опорно-рухового апарату. У цьому престижному турнірі, що відбувся у польському Вроцлаві, взяли участь 75 спортсменів із інвалідністю з п’яти країн Європи та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Чемпіон України Максим Бондаренко вдало виконав перші дві спроби зі штангою, вагою 120 і 125 кілограмів. Потім волинянин пішов на встановлення особистого рекорду і був близьким до цього. Штанга вагою 127 кг йому з легкістю підкорилася, але судді із-за невеликої технічної помилки спробу не зарахували. У результаті Максим посів друге місце. Перемогу здобув угорський спортсмен, бронзу виборов представник Польщі.