Одне з головних завдань Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні — виховувати фізично здорових, вольових і високоосвічених людей. Окрім військової підготовки, педагогічний колектив приділяє чимало уваги інтелектуальному розвитку вихованців, адже тут навчається багато талановитих дітей.

Серед таких обдарованих — подруги Оксана Бігун і Настя Вікторська, які стали переможницями багатьох конкурсів та олімпіад з української мови та літератури. Масу правил і винятків, правопис, морфологію, синтаксис і багато інших дисциплін вивчають юні ліцеїстки  під керівництвом учительки  Оксани Васейко. Українське мовознавство — це багатогалузева наука, і щоб знати її досконало, потрібно займатися щоденно.

Десятикласниця Настя Вікторська із Луцька зізнається, що без допомоги і віри наставників її перемоги були б неможливими. Дівчина у свої 16 уже стала призеркою обласного етапу міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка й обласної олімпіади з української мови та літератури.

Ще одна талановита учениця Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні — одинадцятикласниця Оксана Бігун. Вона захоплена рідною мовою і поважає працю своїх наставників. Ці якості допомогли ліцеїстці здобути перше місце на обласному етапі міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Також її роботу визнали найкращою на обласній олімпіаді з української мови та літератури.

Дівчата та їхні наставники сподіваються, що здобудуть для ліцею ще не одну славну перемогу.